• TIIMEILLÄ KISAKESKUS LISÄINFO!
  • Veneenlaskupaikat tästä kartasta!
  • Ravintola Nuotta on avoinna pe 2.8. ja la 3.8. klo 12 – 01 (…02, mikäli tarvetta).
    À la carte -keittiö palvelee klo 12 – 22:30 (eli ruokatilauksia voi tehdä klo 22:30 asti).
    Ulkokeittiö paistaa muikku-pottuannoksia ja bratwurst-&grillimakkara-annoksia lisukkeineen pe & la klo 18-21 kilpailijoille hintaan 10 € muikku-pottuannos, 8 € makkara-pottusalaattiannos. Ellei toisin sovita, varaamme muikkuannoksia lisukkeineen 150 kpl/ilta, makkara-annoksia lisukkeineen 100 kpl/ilta – ja jos loppuu kesken, niin á la carte -listalta löytyy ruokaa.
     
    Pe 2.8. – la 3.8. NUOTAN BBQ & ROCK´N ROLL NIGHTS
    – tapahtuma-aika kumpanakin päivänä klo 20-01 (…02)
    – pe: Bile- & rock´n roll duo Jaska Miikki, Matti Kähkönen -> liput 8 €
    – la: rock a billy band Midnight Blue -> liput 8 €
    – tapahtumalippu pe & la 14 €
    – laajennettu anniskelualue
  • Kalastusluvat: 29.7.-4.8.2019 KILPAILUNUMERO on kalastuslupa
  • Harjoitteluun aikaisemminen luvat osoitteesta:
    Tästä linkistä!

Parhaat vetouistelutiimit Suomesta Imatralla 3.-4.8.2019!
(päivitetty 27.6.2019, #65 Kyöstilä -> Tupola)

1 Savo-Karjala CUP (SM-1 2018)
#1 Lyyra Jukka           
2 Gold Salmon CUP
#2 Hassel Juha                    
3 Gold Salmon CUP
#3 Bonn Thomas    
4 Gold Salmon CUP
#4 Ritanen Timo
5 Gold Salmon CUP
#5 Lahtinen Mika           
6 Häme CUP
#6 Rantala Juha               
7 Häme CUP
#7 Selin Teemu                 
8 Häme CUP
#8 Lehto Kalle       
9 Häme CUP
#9 Aaltonen Topi
10 Häme CUP
#10 Hartikainen Marko
11 Häme CUP
#11 Rossi Jani
12 Häme CUP
#12 Aittokallio Seppo
13 Häme CUP
#13 Saren Jani
14 Häme CUP
#14 Antonen Juuso
15 Häme CUP
#15 Luoma Harri 
16 Häme CUP
#16 Tuusinen Janne
17 Häme CUP
#17 Kolu Harri
18 Häme CUP
#18 Susi Joonas
19 Häme CUP
#19 Isoaho Pertti
20 Häme CUP
#20 Kivinen Marko
21 Jokikone CUP
#21 Miettinen Jari
22 Jokikone CUP
#22 Väisänen Ville
23 Jokikone CUP
#23 Åke Henri
24 Jokikone CUP
#24 Valkonen Niilo
25 Jokikone CUP
#25 Kiiskinen Aarno
26 Jokikone CUP
#26 Heiskanen Mika
27 Jokikone CUP
#27 Jääskeläinen Simo
28 Jokikone CUP
#28 Pakarinen Antti
29 Kainuu Honda CUP
#29 Niskanen Joonas
30 Kainuu Honda CUP
#30 Lång Matti
31 Kainuu Honda CUP
#31 Heikkinen Janne
32 Kainuu Honda CUP
#32 Väänänen Jussi
33 Kainuu Honda CUP
#33 Lukkari Jouni
34 Kainuu Honda CUP
#34 Rautelin Mikko 
35 Kainuu Honda CUP
#35 Tiikkaja Jorma
36 Kainuu Honda CUP
#36 Ruotsalainen Petri
37 Kainuu Honda CUP
#37 Heikkinen Eero
38 Kainuu Honda CUP
#38 Tervo Sami
39 Kainuu Honda CUP
#39 Mononen Heikki
40 Kainuu Honda CUP
#40 Paasi Jussi
41 Kainuu Honda CUP
#41 Oilinki Tero
42 Kainuu Honda CUP
#42 Korhonen Joonas
43 Keski-Suomi CUP
#43 Neuvonen Jouni
44 Keski-Suomi CUP
#44 Nikitin Juha
45 Keski-Suomi CUP
#45 Stöd Henri
46 Keski-Suomi CUP
#46 Kaikkonen Mika
47 Keski-Suomi CUP
#47 Leppälä Pasi
48 Lowrance CUP
#48 Kuutsa Tuomo
49 Lowrance CUP
#49 Hentelä Tomi
50 Lowrance CUP
#50 Lehikoinen Petri
51 Kymeenlaakso CUP
#51 Rytkölä Heikki
52 Kymeenlaakso CUP
#52 Koivunen Vesa
53 Kymeenlaakso CUP
#53 Sundberg Jari
54 Kymeenlaakso CUP
#54 Virtanen Mika 
55 Kymeenlaakso CUP
#55 Parkkonen Antti
56 Kymeenlaakso CUP
#56 Rämä Timo
57 Lappi CUP
#57 Karjalainen Roni
58 Lappi CUP
#58 Räinä Jussi
59 Lappi CUP
#59 DNS
60 Lappi CUP
#60 Saarelainen Jukka-Pekka
62 Lappi CUP
#61 Reijonen Mika
62 Lohjanjärvi CUP
#62 Bäck Kari 
63 Lohjanjärvi CUP
#63 Heikkinen Tomi
64 Linnansaari CUP
#64 Pöllänen Aleksi
65 Lohjanjärvi CUP
#65 Tupola Antti
66 Lohjanjärvi CUP
#66 Koponen Pentti
67 Lohjanjärvi CUP
#67 Suominen Janne
68 Lohjanjärvi CUP
#68 Hutri Tuomas
69 Lohjanjärvi CUP
#69 Sjögren Petri
70 Lohjanjärvi CUP
#70 Suomela Markku
71 Majava CUP
#71 Aho Marko
72 Majava CUP
#72 Hokkanen Kari
73 Majava CUP
#73 Jukka Rapeli
74 Majava CUP
#74 Jalonen Jari
75 Peräpohjola CUP
#75 Lassheikki Eelis
76 Peräpohjola CUP
#76 Soini Urpo
77 Peräpohjola CUP
#77 Rainer Lantto                  
78 Pihlavanlahti CUP
#78 Mäki Toni
79 Pihlavanlahti CUP
#79 Väkiparta Jari
80 Pihlavanlahti CUP
#80 Paunila Sakari
81 PKS CUP
#81 Karhu Juha
82 PKS CUP
#82 Juhala Timo
83 PKS CUP
#83 Korhonen Niko
84 PKS CUP
#84 Tarvainen Aleksi
85 PKS CUP
#85 Kalenius Juha
86 PKS CUP
#86 Korpela Tapani
87 Pohjanmaa CUP
#87 Harju Toni
88 Pohjanmaa CUP
#88 Mäenpää Mika
89 Pohjanmaa CUP
#89 Lehto Kari
90 Pohjanmaa CUP
#90 Ylihärsilä Teemu
91 Pohjanmaa CUP
#91 Rinta-Aho Kari-Pekka
92 Pohjanmaa CUP
#92 Lehto Arto
93 Pohjanmaa CUP
#93 Ojala Ville
94 Pohjanmaa CUP
#94 Winter Mika
95 Pohjanmaa CUP
#95 Lammi Aimo
96 Päijänne CUP
#96 Nikula Harri
97 Päijänne CUP
#97 Heinänen Pekka
98 Päijänne CUP
#98 Hirvilampi Pasi
99 Päijänne CUP
#99 Rautiainen Toni
100 Saimaa CUP
#100 Heikkinen Jari
101 Saimaa CUP
#101 Itävalko Tomi
102 Saimaa CUP
#102 Heinonen Mikko
103 Savo-Karjala CUP
#103 Kotilainen Johannes
104 Savo-Karjala CUP
#104 Elolampi Matti
105 Savo-Karjala CUP
#105 Kokkonen Marko
106 Savo-Karjala CUP
#106 Hinkkanen Mikko
107 Savo-Karjala CUP
#107 Noponen Ari
108 Savonia CUP
#108 Kolehmainen Ari
109 Savonia CUP
#109 Nyyssönen Tuomo
110 Savonia CUP
#110 Lappalainen Jari
111 Savonia CUP
#111 Hurskainen Jari
112 Savonia CUP
#112 Korhonen Pekka
113 Tehi CUP
#113 Virnes Mika
114 Tehi CUP
#114 Virtanen Sami
115 Tehi CUP
#115 Ruuska Matti
116 Vedenjakaja CUP
#116 Mustaparta Pasi
117 Vedenjakaja CUP
#117 Poikonen Sami
118 Vedenjakaja CUP
#118 Kivelä Ari
119 Vedenjakaja CUP
#119 Parkkinen Jesse
120 Vedenjakaja CUP
#120 Ruotoistenmäki Seppo        
121 Vedenjakaja CUP
#121 Kronqvist Teijo
122 OPM CUP
#122 Mönkkönen Jukka
123 OPM CUP
#123 Laine Toni
124 OPM CUP
#124 Käyhkö Ville
125 OPM CUP
#125 Kangasniemi Tero  
126 OPM CUP
#126 Uusitupa Kari
127 OPM CUP
#127 Rytkönen Jouko
128 OPM CUP
#128 Hintikka Teemu
129 OPM CUP
#129 Seppänen Raimo
130 OPM CUP
#130 Tourunen Ilari
131 OPM CUP
#131 Karjalainen Joni
132 OPM CUP
#132 Saari Juha
133 OPM CUP
#133 Hirvonen Mikko
134 OPM CUP
#134 Ivakko Jussi
135 OPM CUP
#135 Sillanpää Juha
136 OPM CUP
#136 Hakkarainen Kimmo
137 OPM CUP
#137 Tuominen Sami
138 OPM CUP
#138 Lamminmäki Toni
139 OPM CUP
#139 Huovinen Jani
140 OPM CUP
#140 Itäpaasi Anssi
141 OPM CUP
#141 Kauppinen Pauli
142 OPM CUP
#142 Särkkä Mikko
143 OPM CUP
#143 Miettinen Mika
144 OPM CUP
#144 Antila Atte
145 OPM CUP
#145 Juvonen Kari
146 OPM CUP
#146 Järvinen Teemu
147 OPM CUP
#147 Eerikäinen Eero
148 OPM CUP
#148 Savola Janne
149 OPM CUP
#149 Mikkola Jari
150 OPM CUP
#150 Aho Marko
151 OPM CUP
#151 Porvari Jari
152 Vedenjakaja CUP
(Joukkuekisassa, ei henk.koht.osallistumisoikeutta.)
#152 Joona Laitila
153 Kymenlaakso Cup
(Joukkuekisassa, ei henk.koht.osallistumisoikeutta.)
#153 Tommi Janhunen
154 Kymenlaakso Cup
(Joukkuekisassa, ei henk.koht.osallistumisoikeutta.)
#154 Risto Lindström
155 Kymenlaakso Cup
(Joukkuekisassa, ei henk.koht.osallistumisoikeutta.)
#155 Antti Ruokonen